Piegāde

1. Pasūtītie izstrādājumi tiek nogādāti Jums tuvākajā pasta nodaļā  divu vai triju nedēļu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža. Pēc tam, kad sūtījums būs pienācis pasta nodaļā, Jūs saņemsiet paziņojumu ar aicinājumu pasūtītos izstrādājumus izpirkt. Pēc aicinājuma saņemšanas sūtījums jāizpērk tuvākajās dienās. Sūtījuma glabāšanas laiks - viens mēnesis, skaitot no tā saņemšanas dienas pasta nodaļā. Maksa par sūtījumu glabāšanu pasta nodaļā virs 10 diennaktīm - saskaņā ar AS Latvijas pasts cenrādi.

2. Piegāde tieši uz mājām ar Latvijas Pasta kurjeru. Pasūtītās preces piegādās Jums uz mājām 2-3 nedēļu laikā pēc pasūtījuma reģistrēšanas Hansapostā. Lai kurjers varētu Jums piegādāt sūtījumu uz mājām, noformējot pasūtījumu, obligāti pievienojiet sava tālruņa numuru. Tiklīdz sūtījums pienāks pasta nodaļā, Jums piezvanīs kurjers un Jūs varēsiet vienoties par piegādes laiku. Ja pasūtījumu nodot neizdosies, to nosūtīs uz tuvāko pasta nodaļu. Jums tiks nosūtīts paziņojumu par sūtījuma pienākšanu, pamatojoties uz kuru Jūs varēsiet to saņemt sūtījumu paziņojumā norādītajā pasta nodaļā. Ja pasūtītās preces nav iespējams izsūtīt no noliktavas vienā sūtījumā, Hansapost tās nosūtīs Pasūtītājam vairākos sūtījumos, bet pasta izdevumi tiks iekasēti tikai vienu reizi. 

3. Piegāde uz Omniva pakomātu. Piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai gadījumā, ja veicat priekšapmaksu.Āpstiprinot pasūtījumu, izvēlēties sev tuvāko pakomātu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsiet pakomāta atvēršanas kodu. 

 

Maksa par pasta pakalpojumiem  

Standartizdevumi par pasta pakalpojumiem, piegādājot sūtījumu uz pasta nodaļu vai ar kurjeru, sastāda 5,95 €. Piegādes izdevumi par lielgabarīta preces piegādi var sastādīt līdz 32,00 € atkarībā no preces svara un izmēriem (izņemot īpašus gadījumus). 

Piegāde uz pakomātu maksā 2,50  €.