Laipni aicināti Hansapost interneta veikalā!

Hansapost ir patīkami mājīgs interneta veikals visai ģimenei un visiem dzīves apstākļiem! Mūsu interneta veikalā, kur ir plašs preču sortiments, ātra un kvalitatīva apkalpošana un vienmēr izdevīgas cenas, jebkurš atradīs kaut ko sev patīkamu un nepieciešamu! 

Pasta pasūtījumu katalogs HANSAPOST uzsāka savu darbību jau 1997. gada pavasarī un ātri guva popularitāti visā Igaunijā un Latvijā ar savu plašo preču klāstu, pieņemamajām cenām un draudzīgo klientu apkalpošanu. Uz šodienu Hansapost katalogam ir desmitiem tūkstošu uzticamu pastāvīgo klientu Igaunijā un Latvijā, kuriem 12 reizes gadā tieši uz mājām tiek nosūtīts mūsu katalogs ar neapšaubāmi labākajiem piedāvājumiem.

Hansapost katalogā ir apvienoti katras produktu grupas labākie piedāvājumi. Mūsu interneta veikalā atradīsiet tieši tās pašas preces un papildus tam vēl daudz lielāku izvēli katrā produktu grupā, kā arī īpašus piedāvājumus un akcijas. Noteikti reģistrējieties par mūsu pastāvīgo klientu – tad Jūsu iepirkšanās process ir ātrāks, ērtāks. Pasūtiet arī mūsu jaunumu vēstuli un vienmēr būsiet lietas kursā par visjaunākajiem un patiesi labākajiem piedāvājumiem.

Vienmēr esat laipni aicināti veikt pasūtījumus!

 

Kontaktinformācija:

SIA Xnet

Jūrkalnes 15/25 Rīga, LV-1046

Tālrunis: 670 60 506

Fakss: 670 60 507

Reģ.Nr.40003612435 

PVN reģ.Nr.: LV40003612435

E-pasts:  hansapost@hansapost.lv