Klientu apkalpošanas tālrunis 670 60 506

Mēbeles

Klientu apkalpošana

  • Tālrunis 670 60 506
  • Katru dienu no plkst. 8.00 - 20.00
  • Rakstiet mums
klientu apkalpošana

Mājokļa iekārtošanā vai esošo mēbeļu nomainīšanā lieliski palīdzēs Hansapost.lv piedāvājumā esošās mēbeles un interjera elementi. Mēbeļu komplekti, atsevišķas mēbeles, kā arī kvalitatīvu matraču piedāvājums  guļamistabai un dzīvojamām telpām.

Guļamistabas iekārtojumam

Guļamistaba ir zona, kurā atgūstam mieru un enerģiju pēc paveiktajiem darbiem un  dienas notikumiem. Tādēļ ir īpaši svarīgi pievērt uzmanību, lai radītā atmosfēra būtu patīkama un komfortabla. Hansapost.lv piedāvājumā  dažādas kumodes un ergonomiski drēbju skapji ar vairāku plauktu sistēmām un atvilktnēm. Tāpat arī ērti ortopēdiskie un klasiskie matrači un spilveni kvalitatīvam miegam no Memory Soft, Sleepwell u.c. firmas zīmēm.

Virtuvei un priekšnamam

Mini virtuves skapji ergonomiskas virtuves iekārtojumam - nekas lieks! Virtuves mēbeļu komplekti dažādās krāsās ikvienas virtuves interjeram no Florence, Gloria un citām virtuves mēbeļu sērijām.  Garderobes iekārtošanai labi noderēs plaukti apaviem un cepurēm, cimdiem. Labs risinājums ir priekšnama mēbeļu komplekti, kurā ietilpst gan skapis virsdrēbēm, gan arī atvilktnes un plaukti. Mēbeles iespējams iegādāties arī atsevišķi. Izvēlies piemērotākā un sev ērtāko variantu!

Mēbeles bērnu istabai

Teju katra bērna sapnis ir gulēt divstāvīgā gultā, tāpēc Hansapost.lv mēbeļu klāstā koka divstāvīgās gultas gan variantā gulta+gulta, gan gulta+rakstāmgalds. Skolas lietām un radošām izpausmēm noder iekārtot atsevišķu mācību stūrīti ar rakstāmgaldu un plauktu sistēmu, kurus bērns varēs iekārtot pēc savas vajadzības. Bērnistabas mēbeļu klāstā var atrast arī grāmatu vai mantu plauktus, krēslus un gultas. Daudzveidīgs noderīgu mēbeļu piedāvājums!

Mīkstās mēbeles un interjera dekori

Bieži vien dzīvojamā istaba tiek saukta par viesu istabu vienkārša iemesla dēļ - tur biežāk uzturas ciemiņi. Dzīvojamās istabas iekārtošanai ieskaties mīksto mēbeļu piedāvājumā: izvelkamie dīvāni, dīvāngultas, stūra dīvāni, atpūtas krēsli no tekstila un ādas. Dažādu krāsu un tekstūras izvēle dos iespēju atrast piemērotāko variantu, kas iederēsies kopējā mājokļa interjerā. Mājīgumu piešķir dažādi interjera elementi kā foto gleznas, sveces, paklāji. Hansapost.lv preču klāsts ir daudzveidīgs, kas nodrošina iespēju sakomplektēt tīkamāko telpas iekārtojumu.

Preces Hanspost.lv ir iespējams nopirkt uz līzingu ar ikmēneša minimālo maksājumu. Pērc sev ērtā veidā un izdevīgi!

Lasīt vairāk Atpakaļ

2014 Preces, rādīt

,

 on page

?

Krēsls Alice

Cena 73,00

?

Jawilla Group

Atjaunot datus