Klientu apkalpošanas tālrunis 670 60 506

Elektronika

Klientu apkalpošana

  • Tālrunis 670 60 506
  • Katru dienu no plkst. 8.00 - 20.00
  • Rakstiet mums
klientu apkalpošana

Ja plāno iegādāties jaunu televizoru, ieskaties Hansapost.lv piedāvājumā – vairāk nekā 45 preces par izdevīgām cenām un līzinga iespējām. Tādu ražotāju kā LG, Philips, Samsung, Sharp televizori sākot ar 26” lielu ekrānu līdz pat 50 un 60” ekrānu, kas lieliski iederēsies mājas kinozālē.

Kādu televizoru izvēlēties?

Lai atvieglotu iepirkšanos, īsi aprakstīsim katru no piedāvāto televizoru veidiem, tādējādi palīdzot tev atrast piemērotāko variantu.

  •  Plazmas televizori – spilgts ekrāns, plāns displejs, plaša krāsu gamma un augsts kontrasts, dabīgas krāsas arī tumšā apgaismojumā, kas ir piemēroti filmu skatīšanai. Tiem ir plats skatu leņķis un enerģijas taupoši režīmi. Populārākie ir 42 un 50 collu televizori.
  • LED televizori ir energoefektīvi, plāni, tiem ir ātrs reakcijas laiks (piemērots skatoties kustīgus objektus, sporta pārraides), laba kontrastu attiecība.
  • SMART TV televizoriem ir iebūvēta interneta savienojumu sistēma, kas dod iespēju izmantot tādas lietojumprogrammas kā Skype, Netlfix, Youtube u.c., kā arī lasīt iecienītākos portālus un lietot sociālos tīklus pat nepieejot pie datora.
  • Televizori ar 3D funkciju ir modernākā tehnoloģija elektronikas pasaulē. Tas nozīmē – kino ienāk mājās. Ar īpašām 3D brillēm iespējams skatīties filmas, sporta pārraides u.c. trīsdimensionālā formātā.
  •  Full HD nozīmē, ka televizoriem ir ļoti augsta izšķirtspēja, kas nodrošina izcilu attēla pārraidi, dabīgas krāsas, detalizētas attēla nianses, labs asums. Minimālā izšķirtspēja ir 1920x1080 pikseļi.

Kam pievērst uzmanību?

Vienmēr izlasi preces aprakstu, kurā norādīti televizora parametri un iespējamās funkcijas. Kā piemēram, pieslēguma vietas (HDMI ports TV saslēgšanai ar portatīvo datoru, USB ieeja fotoaparāta, ārējās atmiņas pieslēgšanai u.c.), savienojums ar Wi-Fi, televizora izšķirtspēja un izmērs (piemēro atbilstoši telpas izmēram), skaņas kvalitāte, kā arī vēl citi parametri.

Ja neesi prasīgs TV skatītājs, tev piemērotākā izvēle būs plazmas vai LED televizors. Tiem, kam svarīga attēla kvalitāte un kas bieži skatās filmas, jāizvēlas Full HD vai HD televizori. Savukārt tiem, kas atbalsta mūsdienu tehnoloģijas elektronikas pasaulē, var iegādāties SMART TV vai televizoru ar 3D funkciju un baudīt inovācijas.

Lasīt vairāk Atpakaļ

Televizori

87 Preces, rādīt

,

 on page

?

?

Jawilla Group

Atjaunot datus