Klientu apkalpošanas tālrunis 670 60 506

Elektronika

Klientu apkalpošana

  • Tālrunis 670 60 506
  • Katru dienu no plkst. 8.00 - 20.00
  • Rakstiet mums
klientu apkalpošana

Kādu telefonu izvēlēties?

No vairāk nekā 20 dažādu telefonu modeļiem varētu grūti izvēlēties labāko variantu, tāpēc Hansapost.lv piedāvā ceļvedi mobilā telefona izvēlē.

  1. 1.      Procesors, kas nodrošina telefona programmatūru un failu apstrādi. Telefona lietotājam, kurš iecienījis vairākas mobilā telefona aplikācijas, jāizvēlas telefons ar divkodolu vai pat četrkodolu procesoru, kas nodrošinās ātrāku telefona darbību un programmas failu apstrādi. Ne tik prasīgiem lietotājiem pietiekams būs mobilais telefons ar vienu kodolu (vienkodola).
  2. 2.      Ekrāna parametri. Apskatot konkrētu preci, pievērs uzmanību ekrāna izmēram un izšķirstpējai. Ja telefonu lielākoties izmantosi tikai saziņai - zvanīšanai un ziņu sūtīšanai -, tad vari izvēlēties telefonu ar mazāku ekrānu (3 līdz 4”). Būs gan ērts lietošanā, gan arī pilnībā apmierinās telefona standarta lietošanas vajadzības. Savukārt bilžu un video apskatei piemērotāki būs viedtālruņi ar lielāku ekrānu (4 līdz 5 collas).
  3. 3.      Operētājsistēma un atmiņa - populārākā ir Android, kas sastopama gan GoClever, gan Prestigio mobilajos telefonos. Vairums mobilo telefonu paredz atmiņas ietilpības paplašināšanu ar Micro SD kartēm (līdz pat 32GB), taču lielākai daļai iebūvētā atmiņa ir 4GB liela. Pietiekami, lai varētu ielādēt dažādas aplikācijas un saglabātu attēlus.
  4. 4.      Savienojumu iespējas - apskati preces aprakstā minētās mobilā telefona savienojumu iespējas. GPS, 3G internets, Wi-Fi, USB, Bluetooth u.c

Šie ir svarīgākie no parametriem, kam pievērst uzmanību. Katras preces aprakstā atradīsi arī kameras specifikāciju, SIM karšu atbalstu (atsevišķi modeļi paredzēti arī 2 SIM kartēm) u.c.

Lapas augšpusē vari izmantot ērto preču atlasīšanas filtru, kurā var norādīt vēlamo cenu diapazonu un preču zīmi. Ja nevari izlemt starp vairākiem viedtālruņu modeļiem, izmanto preču salīdzināšanas iespēju, kas palīdzēs izvēlēties labāko un atbilstošāko variantu!

 Esi mobils ar Hansapost.lv!

Lasīt vairāk Atpakaļ

Telefoni

305 Preces, rādīt

,

 on page

?

?

Jawilla Group

Atjaunot datus