Klientu apkalpošanas tālrunis 670 60 506

Elektronika

Klientu apkalpošana

  • Tālrunis 670 60 506
  • Katru dienu no plkst. 8.00 - 20.00
  • Rakstiet mums
klientu apkalpošana

Ja skolas vai darba vajadzībam nepieciešams dators, kuru varētu ērti pārnēsāt no vienas vietas uz otru, portatīvais dators ir piemērotākais risinājums. Turklāt šā brīža portatīvie datori jaudas ziņā ir pietuvināti galda datoriem, kas nozīmē vēl ātrāku veiktspēju un datu apstrādi. Hansapost.lv preču piedāvājumā portatīvie datori izklaidei, datorspēļu spēlēšanai, darbam internetā u.c.

Portatīvā datora izmērs un parametri

Lai nopirktu sev atbilstošu datoru, pievērs uzmanību tā tehniskajiem parametriem. Pirmkārt apzinies, cik bieži tev dators būs jāpārnēsā un kādam mērķim paredzēts.

  • Ekrāna izmērs un kamera. Ja lielāko daļu to glabāsi mājās un tikai retu reizi ar to dosies ārpus mājas, izvēlies portatīvo datoru ar lielāku ekrānu. 15 collu līdz 15,6 collu portatīvie datori būs pietiekami lieli, ērti lietošanai, filmu skatīšanai vai audiovizuālo failu rediģēšanā. Savukārt biežai datora pārnēsāšanai izvēlies mazāku izmēru, jo tie būs arī vieglāki (11,6 līdz 14 collu lieli datori). Mazie datori arī labi noderēs ceļošanai.

Ja tu izmanto saziņas programmas kā Skype un veic videozvanus, tev noderēs portatīvais dators ar integrēto videokameru.

  • Procesora, cietā diska un RAM parametri. Šīs datora komponentes nosaka, cik ātri darbosies un cik jaudīgs būs portatīvai dators. Tas ietver datu apstrādi, programmfailu nolasīšanu, vairāku programmu vienlaicīgu darbošanās ātrumu. Vienkāršam datora lietotājam būs pieteikams 4GB RAM atmiņas lielums, savukārt tiem, kas strādā ar apjomīgam programmām (audiovizuālo failu apstrādes programmas, foto apstrāde u.c.), nepieciešams dators ar 8 līdz pat 32 GB lielu RAM disku.
  • Savienojumu iespējas, kas konkrētos portatīvā datora modeļos paredz dažādu ārējo ierīču savienojamību ar datoru. Piemēram, USB pieslēgvieta papildus klaviatūrai, datorpelei, telefona lādētājam u.c.. Tīklu savienojumi kā Bluetooth, kas paredz telefona vai planšetdatora savienojumu failu pārsūtīšanai, Wi-Fi u.c. Atmiņas karšu lasītājs (SD, SDHC, Micro SD u.c.), kas nodrošina failu pārnešanu no fotoaparāta, telefona un citas iekārtas ar atmiņas kartes starpniecību. RJ45 pieslēgvieta, kas paredz portatīvajam datoram pieslēgt interneta kabeli.
  • Programmatūra - iebūvētā vai nepieciešams ierakstīt. Pērkot portatīvo datoru, pievērs uzmanību, vai komplektācijā ietilpst arī programmatūra - Windows vai kāda cita. Ja nav, tad to atsevišķi vajadzēs ierakstīt no licencētas programmatūras.

 Hansapost.lv portatīvie datori no Asus, Acer, Ultrabook u.c. preču zīmēm - zemas cenas, saglabājot kvalitāti!

Lasīt vairāk Atpakaļ

Portatīvie datori

120 Preces, rādīt

,

 on page

?

?

Jawilla Group

Atjaunot datus