Klientu apkalpošanas tālrunis 670 60 506

Elektronika

Klientu apkalpošana

  • Tālrunis 670 60 506
  • Katru dienu no plkst. 8.00 - 20.00
  • Rakstiet mums
klientu apkalpošana

Galda jeb personālie datori ir ērti lietošanai mājās un darbavietā. Salīdzinājuma ar portatīvajiem datoriem tiem ir pilna izmēra klaviatūra, lielāks ekrāna izmērs (vieglāk saskatīt attēlu), kā arī dažādas tehniskās nianses kā jaudas un veiktspējas uzlabošanas iespējas. Galda dators būs piemērotākā izvēle, ja ar to ir ieplānots spēlēt dažādas datorspēles.

Aplūkojot galda datoru piedāvājumu, ikvienas preces aprakstā atradīsi plašāku informāciju par tās tehniskajiem parametriem.

 Pērkot galda datoru, pievērs uzmanību RAM jeb operatīvās atmiņas parametriem. Tas nodrošina datora veiktspējas ātrumu un vienlaicīgi vairāku atvērtu programmu datu apstrādi. Jo lielāks apstrādes ātrums, jo vairākas vienlaicīgas darbības varēs paveikt. Otrs būtiskākais lielums ir procesors - tas ir datora “smadzenes”, kas veic datu apstrādi un ietekmē datora ātrdarbību. Hansapost.lv galda datoriem Intel Core, Intel Celeron divkodolu procesori. Pērkot galda datoru, noskaidro, vai komplektācijā ietilpst datora aksesuāri (pele, klaviatūra, monitors) un programmatūra.

 Kad izvēlēties galda datoru?

  • Ja dators paredzēts lietošanai mājās un tas atradīsies tikai vienā telpā, droši vari iegādāties galda datoru.
  • Darbam ar apjomīgām programmām (audiovizuālo failu rediģēšanai, projektēšanas programmatūru izmantošanai u.c.), jo galda datori ir jaudīgāki un tiem ir lielāka veikstpēja nekā portatīvajiem datoriem.
  • Kā iepriekš minēts, galda datoru ir viegli uzlabot. Tas nozīmē, nomainīt kādu komponenti, tādējādi uzlabojot datora darbību (papildus cietais disks, spēlēm jaudīgāka videokarte u.tml.).
  • Ja dators nepieciešams darbam birojā, galda dators būs piemērotākā izvēle. To būs vieglāk pieslēgt biroja lokālajam tīklam.
  • Mazāks risks salauzt, lētāk remontējams. Turklāt, ja nobrūk kāda no datora komponentēm, to var vienkārši aizstāt ar jaunu.
  • Darbs pie galda datora ir ērtāk un patīkamāks, jo monitoru var noregulēt atbilstoši tev ērtā augstumā un pozīcijā. Tāpat komplektācijā ietilpst pilna izmēra klaviatūra, kur labajā pusē ir ciparu taustiņi.

 Interneta veikalā Hansapost.lv atradīsi galda datorus, ko varēsi ērti pielāgot atbilstoši savām datora lietošanas vajadzībām! Turklāt - turpat vari apskatīt arī datora komponentes, monitorus un ārējo datu nesēju preču klāstu.

Lasīt vairāk Atpakaļ

Galda datori

14 Preces, rādīt

,

 on page

?

?

Jawilla Group

Atjaunot datus