Klientu apkalpošanas tālrunis 670 60 506

Elektronika

Klientu apkalpošana

  • Tālrunis 670 60 506
  • Katru dienu no plkst. 8.00 - 20.00
  • Rakstiet mums
klientu apkalpošana

Elektronikas preču sadaļā atradīsi ikdienas lietošanai, mājai un darbam nepieciešamās ierīces, sākot ar mobilajiem telefoniem un televizoriem, beidzot ar kompaktiem planšetdatoriem un mājas kino ierīcēm.

Datori un to piederumi

Hansapost.lv preču klāstā galda un portatīvie datori un monitori, kā arī populārie planšetdatori no Asus, GoClever, Prestigio un citām preču zīmēm.

  • Planšetdatori pieejami vairākos izmēros - 7 līdz 10 collu lielu ekrānu, kas apmierinās pat prasīga pircēja vēlmes. Izvēloties planšetdatoru, apskati to apvalkus-statīvus, kas aizsargās ierīci no skrāpējumiem un nodrošinās papildus ērtības apskatot ekrānu vai rakstot.
  • Portatīvais dators ir lieliska izvēlē, ja plāno to pārnēsāt. To izvēloties, pievērs uzmanību tā videokartes, atmiņas lielumam, programmatūrai un citiem svarīgiem parametriem. Elektronikas preču sadaļā atradīsi portatīvos datorus izklaidei, apjomīgam darbam, kā arī ikdienas lietošanai vai skolai. Portatīvie datori no pasaulē atzītiem zīmoliem Acer, Asus, Dell u.c.
  • Ja dators nepieciešams strādāšanai uz vietas birojā vai arī mājai, Hansapost.lv piedāvājumā ir galda datori. Tehniskie dati ir būtiski ikvienas elektronikas preces pirkšanā, tādēļ apskati procesora, tīkla kartes un cietā diska parametrus, kā arī citus būtiskus aspektus, kas tev būtu svarīgi datora lietošanā.

Elektronikas preču sadaļā var atrast arī dažādus datoram nepieciešamos piederumus: monitorus, datorpeles, klaviatūras, kā arī ārējos datu nesējus (SD kartes, ārējie cietie diski, USB atmiņas) failu pārnešanai.

Foto preces

Hansapost.lv preču klāstā fotokameras un dažādi foto piederumi (zibspuldzes, statīvi, objektīvi un somiņas kamerām) kvalitatīvu bilžu uzņemšanai.

  • Kompaktās kameras no Canon, Samsung, Sony u.c. zīmoliem vienkāršu kadru uzņemšanai.
  • Ultra Zoom kameras, kas piemērotas tiem, kas vēlas nomainīt digitālo kompakto kameru pret ko jaudīgāku.
  • Spoguļkameras ar vairākām fotografēšanas iespējām un parametriem jau pieredzējušiem un profesionāliem fotogrāfiem.

 Mājas kino iekārtas, DVD-atskaņotāji un televizori

Vēlies ierīkot pats savu mājas kinozāli? Hansapost.lv preču klāstā atradīsi visas nepieciešamās iekārtas idejas realizēšanai. Sākot ar skaņu sistēmu no LG, Panasonic, Phillips u.c. un ar augstas izšķirtspējas 27” līdz pat 50” Smart TV, Plazmas u.c. televizoriem, beidzot ar DVD-atskaņotājiem.

Hansapost.lv preču klāstā arī mobilie telefoni no GoClever, Prestigio, LG, Mp3 atskaņotāji, skaļruņi un citas stereo iekārtas, kā arī un dažāda izmēra baterijas pultīm, pulksteņiem.

Lasīt vairāk Atpakaļ

1394 Preces, rādīt

,

 on page

?

?

Jawilla Group

Atjaunot datus